AT080TN03 V.A

| Panel Model | AT080TN03 V.A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 V.A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 176.64×99.36 mm |
| Okvir | 192.8×116.9 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 300:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 3S9P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge INNOLUX AT080TN03 V.A.
INNOLUX AT080TN03 V.A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX AT080TN03 V.A pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX AT080TN03 V.A ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja AT080TN03 V.A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN03 V.A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX AT080TN03 V.A pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX AT080TN03 V.A ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja AT080TN03 V.A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT080TN03 V.A"
- INNOLUX AT080TN03 V.A
- AT080TN03 V.A podatkovni list
- Slika AT080TN03 V.A
- AT080TN03 V.A cena
- AT080TN03 V.A distributer

